YERDEN ISITMA VE SERİNLETME SİSTEMLERİ

Wavin Yerden Isıtma ile BİR EVDEN DAHA FAZLASI!

WAVİN Yerden ısıtma, boruların içerisinden geçen düşük sıcaklıktaki su ile yaşam alanlarının ısıtılmasında kullanılan en modern ısıtma sistemidir. Yerden ısıtma, kullanıcılarına en yüksek konforu sunar. Her geçen gün kullanımı artan yerden ısıtma sistemi alternatif yöntemlere göre birçok avantajı da beraberinde getirir. Wavin yerden Isıtma / Serinletme sistemleri Enerjinin DOĞRU kullanılması için Yenilikçi ve sektörün gelişmesine yön veren ürünleri ile Komple sistem çözümleri sunmaktadır.

yerden-ısıtma-sistemi-1

Neden Yerden Isıtma?

  • Çok Yönlü ve konforlu ısınma.
  • Enerji verimliliği.
  • Tasarım ve mimari özgürlük.
  • Radyatörsüz Modern yaşam Alanları.
  • Yüksek Güvenlik, Tehlikeli Yüzey sıcaklığı yoktur.
  • Sağlıklı yaşanılabilir ortamlar.
  • %25 ‘e varan enerji tasarrufu
  • Çevre Dostu.

Yerden Isıtma Sistemi ile MAKSİMUM KONFOR

Wavin yerden ısıtma sisteminin temel prensibi ısıyı homojen bir şekilde dağıtmaktır. Bu özellikten yola çıkarak kullanılan otomasyon sistemleri ile bütün odalarınızın sıcaklıklarını farklı derecelerde ayarlayabilir, Wavin tarafından tasarlanan akıllı telefon uygulaması sayesinde konfor şartlarınızı siz belirlersiniz. Böylelikle yaşam alanındaki ısıtma sorununu kafanızdan çıkartmış olur sevdikleriniz ile beraber bu konforun keyfini sürersiniz.

yerden-ısıtma-sistemi-2

Daha Sağlıklı Ortamların Keyfini Çıkarın

Wavin yerden ısıtma sistemi , ortama sıcaklığı eşit bir şekilde dağıttığı için yaşam alanındaki hava hareketi ve alerjen etkenler minimumdur. Yani havada daha az toz dolaşır ve alerji ihtimalini minimize eder. Düşük sıcaklıklı bir ısıtma sistemi olduğu için mantar ve mite gibi sağlığa zararlı hastalıklar yok olur. Sonuç olarak size daha sağlıklı ortamların garantisini veriyoruz.

Daha Modern YAŞAM Alanları

Wavin Yerden ısıtma sistemleri , estetik olarak görüntü kirliliği yaratmaz. Temizlik gerektirmez. Projelendirme aşamasında mimar ve mühendislere tasarım özgürlüğü sunar. Böylece hem sizin hem de ailenizin keyifle zaman geçireceği alanlar tasarlanır.

Benzersiz Özellikler

Akıllı Oda Termostatları

Oda termostatlarında LCD ekran yoktur. Temiz, beyaz bir yüzey ve hoş bir dokusu vardır. Böylece gözü rahatsız etmez. UV dayanımlı malzemeden üretilmiştir. Pazardaki en küçük oda termostatıdır. Sadece dokunulduğunda oda sıcaklığını gösterir. İsterseniz kablolu isterseniz kablosuz opsiyonları bulunmaktadır 3 farklı konfor seviyesi ayarı bulunmaktadır. Çocuk kilidi mevcuttur. Isıtmadan soğutmaya otomatik olarak geçer. Nem sensörü bulunur.

sentio-50-50-billedeAkıllı telefon ile kontrol – temiz, kolay, modern

Merkezi kontrol ünitesi üzerinde QR kod okutularak iletişim kurulur. Akıllı telefon üzerindeki uygulama ile tüm oda sıcaklıkları ayarlanabilir. Ya da zemin sıcaklığına göre de ayarlama yapılabilir.

Birçok kullanıcı uygulamayı kullanabilir ve ayar yapabilir. Geçmiş datalar, uygulama üzerinden grafikler ile izlenebilir.

WAVİN Yerden Isıtma Boruları

Wavin yerden ısıtma sistem bileşenlerinin başında borular gelir.
Wavin Yerden ısıtma boruları olarak en geniş ürün yelpazesine sahip firmadır.
Pe-xa , Pe-xb , Pe-rt , Pert / AL / Pert , Pert boruları ile her projeye uygun çözümü sunmaktadır.


Komple Sistem, Çözüm Noktanız

yerden-ısıtma-kollektörWavin yerden ısıtma sistemleri için geliştirilen oksijen bariyerli borular, pirinç veya paslanmaz çelik kollektörler ve sektörde tek olan 2 ila 12 arasında bağlantı yapılabilen modüllerden oluşan KOMPOZİT KOLLEKTÖR, zemin yalıtım straforu ve benzersiz otomatik kontrol ekipmanları ile yerden ısıtma sistemlerinde her ihtiyacınızı karşılamaktadır.

CKare Planlama, Proje ve Uygulama Desteği

CKare mühendislik, yerden ısıtma projeleri için bünyesinde bulunan mühendisler ile sunduğu danışmanlık, planlanma, projelendirme, şartnamelendirme hizmeti ile yerden ısıtma uygulamaları konusunda sahip olduğu bilgi birikimini, Wavin tarafından geliştirilen özel lisanslı program ile birleştirip, gelen projeyi en doğru şekilde çözümledikten sonra, proje ile ilgili hesap ve montaj detaylarını uzman teknik personelleri ile paylaşıp projeye uygun, kusursuz uygulama gerçekleştirdikten sonra sistemi, son kullanıcının hizmetine sunmaktadır.