PROJELENDİRME

Wavin’in kendi geliştirdiği QuickStream® yazılımının 3 ana ilkesi vardır. Güvenlik, Bim Revit uyumluluğu ve üstün uygulama çizimleri. Tasarlanan sistemin her boruda oluşturduğu basınç, akış hızları ve tam doluluğu tasarım aşamasında test edilerek sistemin güvenliği teyit edilir. AutoCAD ve Revit uyumlu çizimler sayesinde proje ekibimiz ve ​ tasarımcılarımız​ teknik ekibimiz arasında daha sağlıklı iletişim kurulur. En kolay ve anlaşılır 3 boyutlu proje çıktıları ile uygulamacılar için en doğru yönlendirmeler yapılır.

c-kare-mühendislik-projelendirme

CKare Mühendislik uzman proje ekibi, sifonik sistem tasarımından sonra, gerek 3 boyutlu izometrik çizimler, gerekse ayrıntılı hat ve süzgeç yerleşimleri ile en yüksek kalitede doküman desteği sunarak hem teknik ekibimizin sunulan projeyi anlamasını kolaylaştırır, hem de işlerini en doğru şekilde yapmasını sağlar. Böylece hataların ve iletişim eksikliğinden kaynaklanabilecek sorunların önüne geçilmiş olur.

CKare Mühendislik Sifonik sistem projeleri için sunduğu Danışmanlık, Planlama, Projelendirme ve Şartnamelendirme hizmeti ile Sifonik sistem uygulamaları konusunda sahip olduğu bilgi birikimini bünyesinde bulundurduğu uzman teknik personelleri ile son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.